Halloween 2023

Op zaterdag 4 november is het weer zover: griezels en spoken verzamelen voor de jaarlijkse Halloweentocht door De Neel!

Ook jullie zijn dan weer van harte welkom. Als deelnemer voor de kleintjes (t/m 12 jaar), maar zeker ook als trick-or-treat-adres om de kinderen van een snoepje (met of zonder schrikeffect) te voorzien. Zonder voldoende trick-or-treat-adressen is de tocht niet mogelijk. Je moet wel in De Neel wonen om als trick-or-treat-adres te kunnen deelnemen, dan blijft het beloopbaar. Door een subsidie van de gemeente Breda kunnen we dit jaar een kleine bijdrage leveren aan de versiering.

De start is als vanouds op het Heiveld vanaf 18u. Een lampion vooraf en wat lekkers achteraf staat klaar. Doen jullie mee? Geef je dan snel op!

Met griezelgroet,

Arian, Cors, Geert, Mireille, Railly en Marnix